Jdi na obsah Jdi na menu
 


eco moda

2. 10. 2008

OŠKLIVKA BETTY A ECO MODA

OŠKLIVKA BETTY A ECO MODA

b

Přestože nosila příšernou ofinu, rovnátka, nevytrhávala si obočí a smála se přece jen trochu moc nahlas a hýkavě, diváci ji upřímně milovali nejen v její rodné Kolumbii, ale doslova po celém světě. Ano, řeč není o nikom jiném než o ošklivce Betty, která nepochybně zvedla sebevědomí mnoha ženám, jež nevypadají zrovna jako bezchybné supermodelky.

I když nakonec odhodila rovnátka, neslušivé brýle, upravila si účes a provdala se za muže, do kterého byla už takovou dobu zamilovaná, diváci nechtěli, aby to znamenalo konec jejího příběhu. Tvůrci tedy udělali něco, co je u jihoamerických novel skutečná rarita a výjimka: natočili další seriál, a to jenom proto, aby se Bettyini věrní diváci dozvěděli, jak to bylo po svatbě a zda platí ono staré známé pohádkové "a žili spolu šťastně až do smrti". Seriál Ecomoda má pouze dvacet šest dílů, ale podle reakcí v zemích, kde ho již odvysílali, mu to nijak neubírá na kráse a diváci na svou Betty dál nedají dopustit. Ve firmě se toho moc nezměnilo, rota ošklivek a Freddy jsou stále noční můrou návrháře Huga Lombardiho.

Nové postavy představí poněkud zvláštní formou Mario Calderon. Jak je jeho zvykem, snaží se svést jakousi dívku, která vzbudila jeho pozornost. Tu ale - k jeho nemalému a nefalšovanému překvapení - zajímá pouze jeho bezvadně střižený oblek. Z dívky a z jejího přítele se vyklubou Gabriel Garza a Kenneth, zástupci mexické společnosti Fashion Group, která by ráda podnikala společně s Ecomodou. Příchod nových tváří do firmy neznamená jen řešení některých problémů, ale i nejednu novou starost. Hugo se snaží svést Kennetha, Gabriela se zakouká do Armanda a vůbec si nerozumí s rotou ošklivek, na nichž jí vadí snad úplně všechno.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hnus

(hnus, 27. 2. 2010 13:42)

hnus

gnmm

(ghgnb, 7. 8. 2009 10:17)

bleeee