Jdi na obsah Jdi na menu
 


bety

2. 10. 2008

HERECKÉ OBSAZENÍ

 

Ještě před dvěma lety to byla jedna z mnoha kolumbijských televizních hereček. Měla pohodlný byt v Bogotě a byla hrdá na to, že se dokáže svou prací slušně uživit. Její dny ubíhaly úplně normálně. Až ji jednou vybrali pro hlavní roli v seriálu Ošklivka Betty a její život se do měsíce změnil. Dnes je z Any Maríi Orozco (27) nejpopulárnější kolumbijská herečka. Její sláva se dostala za hranice rodné země: Ošklivka Betty se prodala do osmdesáti zemí a po celém světě je úspěšná do té míry, že se leckde prodávají - a vyprodají se - nejrůznější suvenýry, alba a panenky, které se podobají Betty. Ale přestože tvrdě pracovala, aby měla úspěch, Ana María Orozco se teď ze svojí popularity netěší. Spíš to vypadá, že se zmítá mezi přijetím a zavržením cíle, který si sama stanovila a který ji teď, když ho drží v rukou, negfčiní úplně šťastnou.cgjfhz

 

 

Jorge Enrique Abello - Armando Mendoza

Přestože už jako osmiletý kluk vystupoval v dětském divadle, nebylo hraní to, co by mu nějak zvlášť učarovalo. Studoval komunikaci a produkci, což ho přivedlo k práci na videoklipech a reklamních kampaních. Na National University navštěvoval kameramanské kursy a pracoval jako hlavní kameraman. Nabídka zaskočit za herce, který se nedostavil na natáčení, přišla během prací na seriálu Esperame (Čekej na mě). Podruhé pak Jorge Enrique pomáhal režisérovi vybrat hlavního představitele do seriálu Caballos de Fuego (Ohniví koně) a když dlouho nemohli najít toho pravého, režisér přesvědčil Jorgeho Enriqua, aby se zkusil zúčastnit castingu a pak i přijal nabízenou roli. Tak byl vytažen ze zákulisí a hozen rovnou před kameru. V televizi debutoval v roce 1992 a hrál v několika telenovelách, včetně velmi populární Perro Amor, v níž se objevila i Ana Maria Orozco a za kterou byl nominován na cenu pro nejlepšího herce. A nakonec přišla nejúspěšnější role - Armando Mendoza v Ošklivce Betty. Ana Maria a Jorge Enrique se rázem stali nejuznávanějšími hvězdami, jaké kdy zrodil svět telenovel.

gh

Natalia Ramirez - Marcela Valencia

Již v šesti letech studovala národní konzervatoř, objevila se v několika
reklamách, ale její největší vášní je hudba a herectví. Zpívala v televizním programu Telecronico Musical a její první telenovelou byla Quieta Margarita (Tichá Margarita), kde hned hrála hlavní roli. Objevila se také v telenovelách Inseparables, Doctor Amor, ale největší popularitu jí přinesla role Marcely v telenovele Ošklivka Betty. Natalia je již pět let rozvedená a má dcerku Gabrielu. Nyní je jejím přítelem Ricky Diaz, se kterým chodí čtyři roky. Velice ráda cestuje a miluje italskou kuchyni.

 

bfh

 

 

 

 

 

tr

g

vg

j

tfr

g

df

gh

f

z

kj

dtr

jkl

ghk

gh

g

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ošklivka bety

(jana viragova, 29. 6. 2009 10:43)

telenovela ošklivka bety