Jdi na obsah Jdi na menu
 


od a az do z o Hanně

28. 8. 2008

a   Alexis Texas: Tak se měl serialovy hit HANNA MONTANA  jmenovat.Miley se to zdalo hloupe, tak to změnili.

 

b   Biografie:Miley se narodila 23.11 1992(znameni strelec) ve Franklinu/Tennssee.Měří 1,65m,má tmavě blonďate vlasy a zelené oči.

 

c  Crazy:Miley je absolutní smskoví fanatik.se svym iPhonem odešle za měsíc přes 800 textovych správ.

 

d  Disney-partička:S hvězdami Ashley Tisdale,Zacem Efronem a Vanessou Hudgens je Miley velmi dobra kamoška.Taky Jamie Lynn Spears a Sprouse Twins jsou členy její nej užasnější party.

 

e  Extra:O blonďatych vlasech Hanah Montany vznikají neuvěřitelné fámy,tkže tady je pravda.Blonďate vlasy Hanah nejsou pravé.Na podium nosím paruku,pozrazuje Miley.Šilené:Dokonce i tahle paruka se da koupit jako merchandising výrobek na internetu.

 

f  Fan-pošta:Adresapro autogram Miley zní:Hanah Montana,c/o Its Laugh Productions,Inc.,2800 West Sunset Blvd.,Blodg.11,Suite 201,Hollywood,CA 90028, usa

 

g  Giganticka budoucnost:Pravě teď Miley natačí novou řadu HANNAH MONTANA .V roce 2009 je naplanovan film :Hanna Montana,kromě toho Miley pojede taky na světové turné:Už se na něj těším a těším se do Evropy(řika Hannah)

 

h  Hobby:Ve dvanacti letech dostala Miley od sveho taty Billy Raye Stardus kytaru.Od té doby se tento nástroj naučila bravurně ovladat

 

i  Idol:Miley se hrozně líbí pisničky Kelly Clarkson a Chrise Browna.Taky je fanynka Orlanda Bloona a Jenifer Aniston a miluje serial Laguna Bearch na MTV

 

j  Jonas Brothers:Joe(18),Nick(15)a Kevin(20)byli předskokani v roce 2007 na turné Miley.S roztomilím Nickem prý Miley v zakulisí hodně flirtovala.Miley:Jsme jenom kamoši!Nick mě umí krásně rozesmát.Nic víc v tom rozhodně není

 

k  Kečup:Miley ho prostě miluje!Jsem doslova zavisla na kečupu a dokonce ho piju přímo z lahve,směje se.V americké   talk-show Jay Lena to dokonce živě ukazala!

 

l  Láska:Stáleho přítele Miley ještě do posut neměla.Ale rozhodně už má představi,jak by kluk jejich snů měl vypadat:Měl by být velky a sportovní,musí mě umět rozesmát a být vždycky připraven nabídnout mi rameno k vyplakání.Kromě toho je pro mě strašně důležitá věrnost!

 

m  Mileyino rodné jméno zní Destiny Hope Crus.Protože se ale už jako malá holička hrozně slade smála,všichni ji řikaly Smiley.Z toho se pak časem stalo Miley.V lednu 2008 se nechala pokřtít a od té doby je oficialně Miley Ray Crus.

 

n  Nejduležitějším člověkem je pro ní její otec,Billy Ray Crus.Tento country zpěvák vydal v roce 1992 obrovský hit.Achy Breaky Heart a hraje taky v Hanna Montana tátu. Miley:Tátovi na sto procent věřím a jeho rady jso pro mě hrozně duležite!

 

o  Orbit:Žvíkačky od Wrigley má nade všechno ráda ,nejradšimá příchuť Cherry Mint.Její nej oblíbenější nápoj Snapple limonáda.

 

p  Příbuzní:Mileyiny rodie Billy Ray (46) a Leticia (42) jsou pár od roku 1992.Z předchozích vztahů má Miley poloviční sourozence Brandi (21) a Trace (19).Její poloviční bratr Christopher (16) zase vznikl jako následek otcovy aféry s jednou letuškou.Braison (14) a Noah (8) jsou Mileyiny vlastni sourozenci.

 

q  Queen na internetu:Miley Crus a Hanna Montana jsou v roce 2008 nejvyhledávanější jména na Google.Když zadaš Miley Crus,naskočí ti 11 milionů odkazů,u Hanna Montana je to dokonce 18 milionů.

 

r  Rekord:Pro jednu Mileyinu show v Dallasu bylo jen ve třech minutách vyprodáno 73 000 lístků!Světový rekord!

 

s  Shopping:Nakupování je dalším Mileyliným koníčkem.Miluje volné dny, kdy se může v L.A. vydat do Bevery Hills Mall.Jejím nejoblíbenějším obchodem je Abercrombie a Fitch.

 

t  Team:Se svou nejlepší kamošku Lesley z jejího rodného města Franklinu má Miley pořád krásný vztah.Jsme pořád v kontaktu.Lesley se stará o to, abych nespýchla.Dokonce jsem ji jmenovala v pisničce  See You Again - tak moc důležitá pro mě Lesley je!

 

u Úspěch:Právě teď běží serie Hanna Montana ve 114 zemích na světě!Což zahrnuje státy jako je třeba Island ,Zimbabwe a dokonce i Ázerbajdžán.Kromě toho jsou všude ve světě k dostání i Mileyina cédéčka.

 

v  Vědělas?Miley je naprostý fnoušek televizních mistery dokumentů.Kromě toho absolutně věří na horoskopy a astrologií.

 

w  Wow!Pozor trapas!Při rozhovoru s americkou moderátorkou Barbarou Walters,který se natáčel u Miley doma,došlo k pořádnému trapasu -na záchodě praskla trubka a stříkající odpadní voda zaplavila záchod,chodbu a obývací pokoj.Miley:Bože to bylo hrozné!Nepřejte si vědět jak strašně to u nás smrdělo!

 

x X-nohy Miley teda rozhodně nemá.A i jinak je se svým tělem spokojená.Okay, mám sice trochu tlustý nos,ale kvůli tomu bych se rozhodně nikdy nenechala řezat.Nobody is perfect!

 

y  Youtube:Se svými vtipnými klipy Miley doslova okupuje tento video portál.V show Miley a Mandy Show se ukazuje v soukromí se svou kamoško Mandy Jiroux (21).Ty dvě se natáčejí při šmínkování,tancování anebo jen tak o klucích a lásce.

 

z  Zvíře:Doma v Los Angeles má Miley tři psi:Loco,Juicy a Minnie Pearl.V Tennessee pak má Miley sedm koní - žijí na ranči její babičky Loretty Finley.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krásná stránka

(Sandra, 3. 10. 2008 14:35)

To kdy Hanna Montána vjeděla že jí máma tak moc rádi a že se na ní koukeme tak by mnělka radost a chceš sní někdy mluvit? jínak je to hezká stránka a jsi moc,moc šikovnááá

ivůp

(ada, 1. 9. 2008 12:29)

je to supr